top of page
Samoninga-seima-Migle.jpg

Pačiai psichologija nėra tik mokslas ar darbas, tai požiūris į gyvenimą ir gyvenimo būdas. Todėl, tiek keliaudama savo gyvenime, tiek eidama kartu su klientais jų patirties keliu, vadovaujuosi teorija, kad daugelis neefektyvių sprendimo būdų atkeliauja iš skaudžios praeities, kai tie būdai buvo svarbūs išlikimui. Todėl stiprus nerimas, pyktis, baimė būti vienišam - nemalonūs, tačiau svarbūs jausmai, kurie kažkada padėjo apsisaugoti. Lygiai taip pat mokausi su šiais jausmais rasti ryšį pačios asmeninėje terapijoje, tad suprantu, kad kreiptis pagalbos ir kalbėti apie skausmingus išgyvenimus nėra maloni patirtis. Tiesa, ši patirtis vertinga, kad skausmas būtų pakeliamas arba nepasikartotų.

 

Savo darbe siekiu remtis mokslu pagrįsta praktika, todėl dalyvauju mokslinėse konferencijose bei supervizijose su patyrusiais kolegomis psichologais.

Miglė Motiejūnė

Sąmoninga šeima įkūrėja, psichologė ir lektorė.

Partneriai

Sąmoninga šeima, kartu su kitais psichologais rengia mokymus vaikams ir paaugliams. 

Ginte_Samoninga seima.jpg

Kognityvinės elgesio terapijos terapeutė, psichologė, 13 metus. „Vaikų linijos“ savanorė ir mokymų vadovė. Šiuo metu dirba su pareigūnais, individualiai konsultuoja ir rengia mokymus

bottom of page