top of page
  • White Facebook Icon

Psichologinė pagalba ir mokymai

Asmeniui. Šeimai. Bendruomenei

Sąmoninga šeima

„Sąmoninga šeima“ idėja kilo jaukaus pokalbio metu tarp kolegų psichologų. Dabar „Sąmoninga šeima“ organizuoja viešus renginius, teikia konsultacijas, organizuoja grupes ir mokymus bei bendradarbiauja su „Laimės dieta“, „Delfi“, „LRT“ ir „Nebegėda“.

UFA_2422.jpg
Asmeniui

Nes stiprus žmogus geba prašyti pagalbos. 

Psichologinė konsultacija - galimybė išspręsti sunkumus, kuriuose užstrigome arba neatradome tinkamiausio sprendimo. Tai gali būti kelias link geresnio savęs pažinimo

Bendruomenei

Tobulėti kartu lengviau

Sunkumai ir iššūkiai, su kuriais susiduriame, dažnai aplanko ir kitus. Grupiniai susitikimai ir mokymai leidžia atrasti, jog nesame vieni su savo sunkumu, bei padeda  ieškoti sprendimų. 

Šeimai

Puikūs tėvai taip pat susiduria su sunkumais. 

Tėvams

Net ir perskaitę visas knygas apie vaikus ir paauglius, kartais užstringame ieškodami geriausio sprendimo. Psichologinė konsultacija gali būti būdas atrasti kitą, dar neišbandytą problemos sprendimą bei nekartoti savo tėvų klaidų ir pažinti autentišką mamą/ tėtį savo viduje.

Paaugliams

Ne visada lengva įvardinti sunkumus, su kuriais susiduriama. Tai gali būti itin skaudūs patyrimai, kuriais nesinori dalintis net su artimiausiais žmonėmis, arba skausmas, kurį pačiam sunku suprasti ir įvardinti. Tokie patyrimai dažnai pasitaiko paauglystėje, kai bandome atsakyti į klausimą, kas aš esu.

bottom of page