Samoninga-seima-Migle.jpg
Image by Cristina Graf Adamoli

Miglė Motiejūnė

Sąmoninga šeima įkūrėja, psichologė ir lektorė.

Pačiai psichologija nėra tik mokslas ar darbas, tai požiūriu į gyvenimą ir gyvenimo būdu. Todėl tiek keliaudama savo gyvenime, tiek eidama kartu su klientais jų patirties keliu, vadovaujuosi teorija, kad daugelis neefektyvių sprendimo būdų atkeliauja iš skaudžios praeities, kai tie būdai buvo svarbūs išlikimui. Todėl stirpus nerimas, reiklumas sau, agresija, baimė būti vienišam yra nemalonus, tačiau svarbūs jausmai, kurie kažkada padėjo apsisaugoti. Lygiai taip pat  mokausi su šiais jausmais rasti ryšiai savo pačios asmeninėje terapijoje, tad suprantu, kad kreiptis pagalbos ir kalbėti apie skausmingus išgyvenimus nėra maloni patirtis. Tiesa, ši patritis  vertinga, tam, kad  skausmas būti pakeliamas arba nebesikartotų. Taip pat siekiu, kad ši kelionė kartu atitiktų mokslų pagrįstą praktiką, todėl  dalyvaujų įvairiuose mokslinėjese konferencijose bei supervizijose su patyrusiais koelgomis psichologais.

Partneriai

Sąmoninga šeima, kartu su kitais psichologais rengia mokymus specialistams, vaikams ir paaugliams. 

samoninga-seima-austeja

Austėja Spaičytė

7 metus „Jaunimo linijos” savanorė, savanorių mokytoja. Vedanti vaikų ir jaunimo stovyklas: „Indiego“, „Mentor Lietuva“, dirbusi „Vaikystės sodas“.

Ginte.jpg

Gintė Jaseliūnaitė

 13 m. „Vaikų linijos“ savanorė ir mokymų vadovė. Šiuo metu dirba su pareigūnais, individualiai konsultuoja ir rengia mokymus. Studijuoja LSMU „Kognityvinės ir elgesio terapijos“ studijose.